piątek, 1 marca
Shadow

Woreczek na zapięcie – podstawa w podróży

Wyjazd zawsze wiąże się z mniejszymi, jak i większymi walizkami, nad zawartością których trudno jest czasami zapanować. Woreczki strunowe na szczęście są w stanie uporać się z niektórymi kłopotliwymi przedmiotami, które potrafią zapodziać się już na początku wyjazdu, a odnajdywać dopiero po powrocie. Z pewnością każdy kiedyś czegoś takiego doświadczył. Dowiedz się z niniejszej treści, dlaczego warto zainwestować w torebki strunowe na wyjazd

Biżuteria na swoim miejscu 

Zagubione i pomieszane kolczyki, splątane z pierścionkami łańcuszki, czy też bransoletki z supełkami. Woreczki strunowe pozwolą zapomnieć o tego typu uprzykrzających się sytuacjach. Wykonane są one z dobrej jakości folii LDPE, która jest przezroczysta, dzięki czemu wiadomo co się znajduje w danym pakunku. Ponadto praktyczne zapięcie uchroni biżuterię od wilgoci oraz kurzu i zapobiegnie ewentualnemu wypadnięciu jakiegoś elementu. Woreczki zamykane dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu można włożyć do nich kilka par kolczyków, albo jedną. Wybór należy już od kupującego. 

Tubki, kremy, olejki

Zdarza się, że pod wpływem ścisku bądź przenoszenia bagażu niektóre z tubek i pojemników się otwierają, brudząc ubrania. Woreczki strunowe może i nie są w stanie temu zapobiec, ale z pewnością zatrzymają daną substancję, by ta nie dostała się na elementy garderoby. Z pewnością spiszą się one lepiej niż woreczek foliowych, gdyż wykonane są z lepszego materiału, którego nie da się tak łatwo podrzeć. Woreczki zamykane w tym przypadku wygrywają.