czwartek, 13 czerwca
Shadow

Jak przechowywać drobne przedmioty

Woreczki strunowe to idealny sposób na to, by nie tylko zadbać o porządek, ale i posegregować małe rzeczy, aby te zawsze były na swoim miejscu. Zamiast tego często wykorzystujemy szkatułki, pudełeczka, woreczki foliowe, a nawet kubki, szuflady, czy też koszyki. Nie są jednak one w stanie zagwarantować nam tego, co woreczki strunowe. Przekonaj się dlaczego. 

Bezpieczne przechowywanie w woreczkach strunowych 

Wykonane z wysokiej jakości folii LDPE torebki strunowe nie należą do drogich inwestycji, a na pewno do jednych z bardziej przydatnych. Są one wytrzymałe, przezroczyste, a dzięki praktycznemu zapięciu nie tylko chronią swoją zawartość przed kurzem, ale i wilgocią. Właśnie dlatego między innymi świetnie spiszą się one chociażby w garażu (segregacja śrubek), w kąciku inżyniera (przechowywanie drobnej elektroniki), czy też w szufladzie kobiety, która lubi malować paznokcie (zabezpieczenie wacików, cekinów, naklejek i ozdób do paznokci). Woreczki zamykane wszędzie tam, gdzie się znajdują, znajdują szerokie zastosowanie

Zadbaj o segregację i porządek 

Każdy w domu ma takie pudełko, albo szufladę, do której wrzuca się rzeczy, z którymi nie wiadomo co zrobić. Woreczki strunowe pozwolą zapanować nad powstającym tam bałaganem. Dzięki nim można będzie zapomnieć o zapodzianych guzikach, poplątanych kabelkach, czy też armii zużytych baterii, których nikt nie ma czasu wynieść. Dzięki torebkom strunowym wszystkie przedmioty, zaklasyfikowane do tej samej grupy, będą znajdować się w jednym miejscu i szybko dadzą się odnaleźć.