środa, 22 maja
Shadow

Zalety biżuterii modułowej

Czym jest tak właściwie biżuteria modułowa i dlaczego na przestrzeni tak wielu lat cieszy się wciąż popularnością? Srebrne zawieszki do bransoletek, które dostępne są w wielu modelach, różniących się między sobą wzorem, wielkością, mogą być kluczem do odpowiedzi na to pytanie.

Pozwalają one nie tylko stworzyć oryginalny i jedyny w swoim rodzaju dodatek do konkretnej aranżacji, ale i wyrazić siebie. Jakie jeszcze zalety kryją zawieszki charms

Różne modele zawieszek do bransoletki 

Srebrne zawieszki do bransoletek modułowych oprócz tego, że dostępne są w wielu uniwersalnych, a zarazem niecodziennych wzorach (koniczynki, koty, serca, znaki nieskończoności, łapacze snów itd.), to jeszcze sposób nawlekania ich na łańcuszek, czy też bransoletkę, różni się. Mogę one:

  • występować w formie zawieszki – do konkretnego wzoru doczepiana jest odpowiedniej wielkości pętelka. Dzięki niej całość swobodnie może zwisać zarówno zdobiąc nadgarstek, jak i szyję – jeżeli potraktowana zostanie jako wisiorek, 
  • działać jak koraliki – ten typ zawieszki charm jest bardzo charakterystyczny. Wyróżnia go często spłaszczony wzór, przez środek którego przebiega łańcuszek, czy też bransoletka. W przeciwieństwie do systemu z pętelką taki tips nie zwisa i bardziej jest przyległy do skóry. Jest to zatem idealny wybór dla osób, które nie lubią charakterystycznego ‘dzwonienia’ tego typu biżuterii. 

Pozwala wyrazić siebie 

Zarazem dojrzałe, jak i dopiero dojrzewające kobiety, znajdą idealne dla siebie srebrne zawieszki do bransoletek. Dzięki ich budowie można tworzyć indywidualne zestawienia, które będą odpowiednie zarówno do pracy, jak i na wyjście ze znajomymi. Zawieszki charms sprawdzą się jako prezent na walentynki, urodziny, dzień kobiet, dla mamy, czy też córki.