środa, 22 maja
Shadow

Tkaniny i dzianiny jak z bajki – dla najmłodszych i nie tylko

Pracownie krawieckie oraz amatorki szycia w domu chętnie zaopatrują się w bajecznie kolorowe, a przy tym wyjątkowo trwałe materiały wysokiej jakości. Świadomi konsumenci stawiają na naturalne tkaniny, które posłużą możliwie jak najdłużej. Powiedzenie „cost per use” odnosi się zarówno do ubrań, jak i różnych domowych tekstyliów. Zwykle jesteśmy w stanie wydać sporo na wysokiej klasy materiał, z którego sami lub z czyjąś pomocą uszyjemy ubranie lub przedmiot użytkowy.

Przepiękne wzornictwo, przystępne ceny

Manufaktury krawieckie i gospodynie chętnie korzystają z upustów, jakie oferuje hurtownia tkanin. Ceny są przyjazne portfelowi, tym bardziej, że nasza firma działa także jako znany w Polsce i Europie producent tkanin, zyskujących popularność w branży tekstyliów dziecięcych oraz domowych. Wszystkie nasze materiały, zarówno tkaniny, jak i dzianiny, cieszą oko swoimi deseniami oraz kolorystyką. Co ważne, są przemiłe w dotyku i podobają się dzieciom, a najmłodsi to przecież wyjątkowo wymagający klienci. 

Satyna bawełniana, dresówka, plusz minky 

Nasze flagowe produkty zdobyły ogromną popularność. Bawełniane dzianiny z nadrukiem są hitem od wielu sezonów, co więcej oferujemy możliwość wykonania materiału z grafiką zaprojektowaną przez naszych klientów. Finalnie otrzymacie Państwo bawełnę z przepięknymi rysunkami, które wyglądają zupełnie jak ilustracje z bajki. Dzięki innowacyjnej technice nadruku przetrwa on wiele prań, a kolory nie stracą intensywności. Na życzenie odbiorców sprowadzamy także najlepsze materiały z zagranicy. Działając jako importer, współpracujemy z najlepszymi szwalniami, które gwarantują najwyższą jakość swoich wyrobów.