piątek, 1 marca
Shadow

Spersonalizowana biżuteria – strzał w dziesiątkę

Żyjemy w kulturze, w której każdy mężczyzna oraz kobieta mają potrzebę podkreślenia swojej indywidualności. Srebrne zawieszki do bransoletek modułowych są w przypadku pań idealnym sposobem na to, aby wyróżnić się na tle innych oryginalną i jedyną w swoim rodzaju biżuterią. Właśnie dlatego zawieszki charms skradły serca zarówno dojrzałych kobiet, jak i tych w wieku nastoletnim. Czym jeszcze się one wyróżniają? 

Dobierz odpowiedni dodatek do stylizacji

Srebrne zawieszki do bransoletek modułowych niosą ze sobą mnóstwo możliwości. Można je ze sobą łączyć i nosić jednocześnie – tworząc tym samym bardziej widoczny i rzucający się w oczy komplet, który dobrze sprawdzi się podczas wyjścia ze znajomymi, czy też codziennego looku.

Do delikatniejszych kreacji, np. zwiewnych sukienek, czy też ubioru typowo biurowego można zdecydować się tylko na jedną zawieszkę charms. Dzięki temu całość nie będzie nachalna w odbiorze, a tylko uatrakcyjni całą stylizację. 

Zawieszki do łańcuszka i bransoletki

Mimo tego, że zawieszki do bransoletek modułowych dedykowane są przede wszystkim dla kobiecych nadgarstków, to nie ma żadnych przeciwwskazań, by odgrywały rolę wisiorka. Zawieszki charms pod tym względem mają szerokie zastosowanie, które nie może umknąć kobietom, które lubią często zmieniać swoje ozdoby.

Posiadając kilka modułów w swojej kolekcji da się tworzyć różnorodne zestawienia. Mogą być one skompletowane zarówno z najbardziej popularnych wzorów (koniczynek, serc, znaków nieskończoności, liter) bądź też bardziej oryginalnych form, które mogą być wyrazem pasji, czy też zainteresowań (koty, filiżanka kawy, konstelacje, liście itd.). Srebrne zawieszki do bransoletek świetnie spiszą się w formie prezentu, który będąc wysokiej jakości, z pewnością ucieszy każdą kobietę.