środa, 22 maja
Shadow

Wysokiej klasy narzędzia akumulatorowe

Wiertarki i wkrętarki należą do bardzo popularnych narzędzi. Wiertarki na ogół wymagają podłączenia do prądu. Wkrętarki bardzo często są akumulatorowe. Do popularnych narzędzi zalicza się dzisiaj także wiertarko-wkrętarki.

Jakiej marki elektronarzędzia kupić?

Osoby, które interesują wkrętaki udarowe czy wiertarko-wkrętarki powinny zwrócić uwagę na te firmy Milwaukee. Produkuje ona elektronarzędzia od 1924 roku. Cieszą się one uznaniem nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Znaczną część oferty firmy stanowią wiertarko-wkrętarki oraz wkrętarki akumulatorowe. Wszystkie narzędzia marki Milwaukee odznaczają się precyzją wykonania. Sprzęt zaprojektowano i wykonano tak, aby mogły służyć swoim posiadaczom jak najdłużej, są niezawodne i mają wiele pozytywnych opinii wśród użytkowników. Milwaukee wkrętarki spełnią więc oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Co wybrać: wiertarkę czy wiertarko-wkrętarkę?

Wiertarko-wkrętarki Milwaukee łączą możliwości zarówno wkrętarek, jak i wiertarek. Plusem jest niewielki ciężar oraz wszechstronność. Mają na ogół niewielką moc, są idealne dla amatorów. Warto pamiętać, że chcąc wkręcać i wykręcać śruby w twardych materiałach, potrzebne będą wkrętarki udarowe. Osoby, którym zależy na narzędziach mobilnych, powinny postawić na wkrętarki akumulatorowe. Warto wiedzieć, że na ogół wkrętarki akumulatorowe niezależnie od tego, kto jest ich producentem sprzedawane są bez ładowarki. Trzeba ją dokupić oddzielnie. Do wiertarko-wkrętarek potrzebne są także bity.