czwartek, 13 czerwca
Shadow

Wybierz meble drewniane i postaw na innowacyjność

Jeżeli poszukujesz unikalnych projektów na meble biurowe na wymiar, koniecznie wybierz meble drewniane naszej produkcji, które wyróżniają się różnorodnością oraz innowacyjnością każdego projektu. Pierwszym wyborem jest rodzaj blatu, może być to blat drewniany typu awangard z nieregularnym wykończeniem, klasyczny blat drewniany o grubszym profilu oraz tak zwany blat fold, który nawiązuje do nowoczesnego stylu mebli biurowych. Podstawą każdego blatu są ręcznie wykonane i wyprofilowane nogi bądź idealnie dopasowana konstrukcja stalowa, malowana proszkowo. 

W jaki sposób wykonywane jest wykończenie blatów?

Jeżeli zdecydujesz się na meble biurowe na zamówienie możesz skorzystać z różnego rodzaju wykończeń blatów, do jakich zalicza się przede wszystkim możliwość polakierowania drewna, naturalnego olejowania bądź koloryzacji z lakierem czy olejem. Obecnie dość popularną techniką wykończenia blatu jest drewno bielone olejowane, coraz więcej osób także stawia na drewno szare olejowane, gdzie można w sposób wyrazisty wyciągnąć słoje na zewnątrz. Wybierając meble gabinetowe do swojego biura możesz postawić na tradycyjny i odporny na dezynfekcję chemiczną lakier do wykończenia blatów, co w obecnych czasach jest wyjątkowo istotnym parametrem wykończeniowym.

Postaw na wysokiej jakości stylizację blatów drewnianych

Jeżeli interesują cię meble gabinetowe z wysokiej jakości stylizowanymi krawędziami, wybierz krawędź naturalną bądź krawędź ciemną, a każda z nich zostanie we właściwy sposób zakonserwowana tak, aby można było w sposób komfortowy dbać o meble biurowe. Producent mebli biurowych oferuje także meble z bogatym usłojeniem, gdzie każdy ubytek, sęk bądź pęknięcie jest wypełniany na życzenie klienta czarną bądź kolorową szpachlą.