środa, 22 maja
Shadow

Poznaj wyniki swoich badań diagnostycznych

Wcześnie wykryta choroba to większe szanse na całkowity powrót do zdrowia. Na szybkie wykrycie chorób pozwalają badania diagnostyczne. Interpretacja wyników badań to zadanie lekarza. Czasem jednak interpretacja wyników badań nie jest jednoznaczna. Wtedy warto wyniki badań skonsultować. Taką możliwość daje laboratorium, którego specjalnością jest analiza wyników badań.

Kto wykonuje interpretacje wyników badań?

Interpretacja wyników badań laboratoryjnych to usługa, która świadczona jest przez lekarzy specjalistów, którzy mają nie tylko rozległą wiedzę medyczną, ale także wieloletnią praktykę. Odczytanie, wyników badań laboratoryjnych jest możliwa dzięki temu, że udało się opracować specjalne algorytmy.

Analiza wyników badań to usługa, z której mogą skorzystać zarówno pacjenci, jak i lekarze. Należy pamiętać, że interpretacja wyników badań online nie jest jednoznaczna z konsultacją lekarską. Z wizyty u lekarza nie należy więc rezygnować.

Ile trzeba zapłacić za interpretację wyników?

Interpretacja wyników online to usługa, za którą należy zapłacić. Pacjenci indywidualni, których interesuje interpretacja wyników online za interpretację wyników morfologii zapłacą niecałe 40 zł. Wyniki badań interpretacja to usługa, z której mogą korzystać indywidualni lekarze, szpitale, kliniki, laboratoria diagnostyczne.

Dla szpitali, klinik i laboratoriów diagnostycznych cennik za wyniki badań interpretacja ustalany jest indywidualnie. Lekarze mogą wykupić dostęp do platformy za mniej niż 200 zł miesięcznie.