środa, 24 lipca
Shadow

Interpretacja wyników badań dla pacjentów i lekarzy

Rynek usług medycznych w naszym kraju rozwija się niezwykle dynamicznie. Stosunkowo nową usługą jest interpretacja wyników badań. Poznajmy ją trochę bliżej.

Do kogo jest interpretacja wyników laboratoryjnych?

Interpretacja wyników laboratoryjnych to usługa, która na polskim rynku medycznym dostępna jest od niedawana. Interpretacja wyników badań to oferta, która jest skierowana do bardzo różnych grup klientów. Interpretacja wyników badań online adresowana jest do osób prywatnych, indywidualnych lekarzy, szpitali, klinik oraz laboratoriów diagnostycznych.

Osoby, które interesuje Interpretacja wyników laboratoryjnych online muszą dołączyć zdjęcie albo plik PDF z otrzymanymi wynikami badań. Interpretacja wyników badań online jest wsparciem dla lekarzy i pacjentów. Pacjenci, których interesuje wyniki badań interpretacja muszą pamiętać, że otrzymanie wyników nie zastąpi wizyty u lekarza.

Ile trzeba zapłacić za interpretację wyników badań?

Automatyczna interpretacja wyników badań laboratoryjnych bazuje na algorytmach i danych medycznych należących do ponad 3 milionów pacjentów. Interpretacja wyników badań laboratoryjnych to usługa, za którą trzeba zapłacić. Warto wiedzieć, że interpretacja wyników badań laboratoryjnych nie jest kosztowna.

Wykupienie interpretacji wyników morfologii kosztuje osoby prywatne mniej niż 30 zł. Dane medyczne pacjentów, których interesują wyniki badań interpretacja są w odpowiedni sposób zabezpieczone i chronione. Wykupione wyniki badań interpretacja dostępne są przez 3 miesiące.