piątek, 1 marca
Shadow

Etui na telefony: z czego?

Telefon, o który solidnie zadbamy będzie służył nam zdecydowanie dłużej. W związku z tym obowiązkowym elementem każdego posiadacza telefonu powinno być odpowiednio dobrane etui. W sprzedaży dostępne są obecnie rozmaite modele różniące się nie tylko kształtem, ale również materiałem, z którego zostały wykonane. Z czego wykonuje się dzisiaj etui na telefony?

Skóra

Jeżeli zaliczamy się do osób ceniących klasyczne rozwiązania, skórzane etui na telefony z pewnością przypadną nam do gustu. Skórzane etui – czy to ze skóry prawdziwej, czy sztucznej – sprawia, że telefon prezentuje się zdecydowanie bardziej elegancko. Najbardziej popularne są oczywiście skórzane etui w kolorze czarnym. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy w sklepach modeli w innych kolorach.

Silikon

Etui na telefon z tego materiału jest niezwykle popularny. Z uwagi na wysoką giętkość etui doskonale dopasowuje się do każdego telefonu. Plusem takich etui jest to, że bardzo dobrze łagodzą skutki ewentualnych upadków.

Bawełna

Miłośnikami materiałowych etui na telefony są szczególnie kobiety. Panowie raczej się ich wystrzegają. Niestety, etui bawełniane – czy też wykonane z jakiejkolwiek innej tkaniny – nie zapewni raczej solidnej ochrony. Decydując się na nie, należy liczyć się z tym, że telefon może łatwo ulec uszkodzeniu. Plusy? Łatwość utrzymania w czystości. Takie etui można po prostu uprać w pralce.

Jeśli chcesz na temat etui do telefonów dowiedzieć się czegoś więcej, zachęcamy do lektury naszego innego artykułu na ten temat.